loader image

Besto

Międzynarodowe Europa

Przeprowadzki Międzynarodowe Europa

Przeprowadzkami na terenie Europy zajmujemy się od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku. Na nasze doświadczenie składa się już tysiące udanych realizacji.

Obsługujemy

pracowników instytucji europejskich jak Komisja Europejska, Parlament Europejski i wielu agencji unijnych, pracowników koncernów europejskich i osoby prywatne.

DROGOWY: dla większości przeprowadzek w obrębi kontynentu europejskiego. Posiadamy własne ciężarówki – ale również współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi zapewniając sprawny przewóz.

Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie.

Przeprowadzki na terenie Europy wykonujemy przy użyciu transportu drogowego.

Firma nasza posiada nowoczesny tabor samochodowy przystosowany do przewozu mienia przesiedlenia. współpracujemy również z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi.

Możemy zaproponować Państwu transport indywidualny i łączony.

Przewóz indywidualnym środkiem transportu polecamy klientom, którzy pragną zabrać ze sobą większość wyposażenia mieszkania lub domu. W tym przypadku dopasujemy wielkość pojazdu do ilości przewożonego mienia.

Tańszym rozwiązaniem dla klientów planujących niewielkie przeprowadzki są przewozy łączone (na jednym środku transportu przewozimy dwie lub więcej przesyłek).

Obsługujemy przeprowadzki do następujących krajów

Anglia

Walia

Szkocja

Irlandia

Belgia

Holandia

Luksemburg

Niemcy

Szwajcaria

Austria

Czechy

Słowacja

Węgry

Szwecja

Dania

Norwegia

Finlandia

Francja

Włochy

Rumunia

Hiszpania

Portugalia

Od 2004 roku oferujemy przeprowadzki i przewóz międzynarodowy mebli, obejmujący kraje Unii Europejskiej. Zapewniamy rozwiązania kompleksowe, świadczone w formule door-to-door, minimalizując tym samym zaangażowanie klientów w kwestie związane z przygotowaniem rzeczy do transportu, ich wyniesieniem oraz wniesieniem w miejscu docelowym. Dysponujemy własnym taborem samochodów, a także korzystamy z pomocy wyspecjalizowanych w tym zakresie firm.

W Europie wszystkie usługi przeprowadzkowe realizujemy transportem drogowym. Zatrudniamy profesjonalną kadrę kierowców, gwarantujących nie tylko najwyższą jakość usług czy terminowość ich realizacji, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonego mienia. Samochody dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając wielkość pojazdu adekwatną do rodzaju oraz ilości mienia, jakie mamy przetransportować.

Transport międzynarodowy mebli

Transport międzynarodowy mebli oraz innego wyposażenia zapewniamy w dwóch modelach. Pierwszym, przeznaczonym dla klientów zabierających ze sobą znaczną ilość rzeczy, jest przewóz indywidualny. Wówczas całą przestrzeń ładunkową samochodu zapełniamy państwa przedmiotami, dowożąc je pod wskazany adres.

Drugim rozwiązaniem jest transport łączony. W tym przypadku w jednym samochodzie umieszczamy jedną lub kilka przesyłek, które w kolejności trafiają do odbiorców. Jest to propozycja tańsza od przewozu indywidualnego, jednak ograniczona pod względem ilości rzeczy, jakie mają zostać przetransportowane.

Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Oferując przeprowadzki międzynarodowe w Warszawie oraz na terenie całego kraju zapewniamy klientom pełne zabezpieczenie logistyczne. Nasi pracownicy zajmą się zarówno spakowaniem przedmiotów, ich zabezpieczeniem, jak i przeniesieniem do samochodu. W miejscu docelowym pomagamy w sprawnym rozładunku wszystkich rzeczy, wnosząc je do budynku.

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo przewożonego mienia, dlatego też służymy radą w zakresie prawidłowej ochrony transportowanych przedmiotów. Z należytą starannością podchodzimy także do właściwego rozmieszczenia państwa rzeczy w przestrzeni ładunkowej samochodu tak, aby żadne przedmioty nie uległy uszkodzeniu, nawet podczas pokonywania dalekich tras.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przeprowadzek międzynarodowych. Wśród grona naszych klientów są między innymi pracownicy instytucji i koncernów europejskich, którym pomagamy w relokacji. Aby dowiedzieć się więcej o usługach przeprowadzkowych, wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na państwa pytania!