loader image

Besto

Międzynarodowe Europa

Przeprowadzki Międzynarodowe Europa

Przeprowadzkami na terenie Europy zajmujemy się od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku. Na nasze doświadczenie składa się już tysiące udanych realizacji.

Obsługujemy

pracowników instytucji europejskich jak Komisja Europejska, Parlament Europejski i wielu agencji unijnych, pracowników koncernów europejskich i osoby prywatne.

DROGOWY: dla większości przeprowadzek w obrębi kontynentu europejskiego. Posiadamy własne ciężarówki – ale również współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi zapewniając sprawny przewóz.

Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie.

Przeprowadzki na terenie Europy wykonujemy przy użyciu transportu drogowego.

Firma nasza posiada nowoczesny tabor samochodowy przystosowany do przewozu mienia przesiedlenia. współpracujemy również z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi.

Możemy zaproponować Państwu transport indywidualny i łączony.

Przewóz indywidualnym środkiem transportu polecamy klientom, którzy pragną zabrać ze sobą większość wyposażenia mieszkania lub domu. W tym przypadku dopasujemy wielkość pojazdu do ilości przewożonego mienia.

Tańszym rozwiązaniem dla klientów planujących niewielkie przeprowadzki są przewozy łączone (na jednym środku transportu przewozimy dwie lub więcej przesyłek).

Obsługujemy przeprowadzki do następujących krajów

Anglia

Walia

Szkocja

Irlandia

Belgia

Holandia

Luksemburg

Niemcy

Szwajcaria

Austria

Czechy

Słowacja

Węgry

Szwecja

Dania

Norwegia

Finlandia

Francja

Włochy

Rumunia

Hiszpania

Portugalia