loader image

Besto

Indywidualne

Przeprowadzki indywidualne

Naszą ofertę kierujemy właśnie do osób, dla których najbardziej liczy się bezpieczeństwo ich mienia oraz komfort przeprowadzki, na który składa się jej profesjonalne zaplanowanie oraz wysoka kultura pracowników.

PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ I DOMÓW Z BESTO

Oferta dotyczy przeprowadzek mienia osób prywatnych oraz pracowników, których relokacje są finansowane przez pracodawców.

Większość naszej codziennej pracy wykonujemy dla naszych stałych klientów, którzy doceniają nasze doświadczenie i dbałość o jakość usług i wracają do nas przy każdej kolejnej przeprowadzce. Niektórzy pamiętają początki naszej działalności.

Serdecznie dziękujemy klientom, którzy są z nami od lat i zapraszamy wszystkich innych planujących przeprowadzkę do skorzystania z naszych usług.

SPOTKANIE PRZED PRZEPROWADZKĄ

Każdy z nas ma różne oczekiwania i różne pomysły, co do swojej przeprowadzki, dlatego każda przeprowadzka wygląda w zasadzie inaczej i musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego planowanie przeprowadzki proponujemy rozpocząć od spotkania z naszym konsultantem. Dzięki temu uzyskacie Państwo odpowiedź na wszystkie pytania a my przygotujemy dla Państwa ofertę w pełni odpowiadającą oczekiwaniom. Będziecie mieli Państwo pewność, że za wynegocjowaną cenę kupujecie dokładnie taką usługę, na jakiej Wam zależy. Z kolei my, w wyniku takiego spotkania, otrzymujemy dokładne informacje pozwalające optymalnie przygotować i zrealizować przeprowadzkę.

Na podstawie ustaleń w trakcie spotkania dokonujemy wyceny przeprowadzki. Ustalona cena jest stała i obejmuje zakresem wszystkie umówione prace.

Zakres realizowanych przez nas usług obejmuje

  • praktyczne poradnictwo w trakcie planowania usługi pozwalające na bezstresowe przygotowanie przed przeprowadzką,
  • wcześniejszą dostawę materiałów,
  • pakowanie i rozpakowanie mienia w dowolnym, ustalonym z klientem, zakresie,
  • demontaże i montaże mebli (wsparcie stolarza w przypadku skomplikowanych prac meblarskich),
  • przemieszczanie pianin i fortepianów, antyków i dzieł sztuki z wykorzystaniem skrzyń i pojemników gwarantujących bezpieczny transport,
  • wieszanie obrazów, montaż oświetleń, pomoc w aranżacji pomieszczeń,
  • przewóz taborem przystosowanym do przewozu umeblowania (ciężarówki wyposażone w windy załadowcze),
  • załadunek i rozładunek mienia z wykorzystaniem sprzętu ułatwiającego bezpieczną komunikację w budynkach,
  • odbiór zużytych materiałów opakowaniowych, w trosce o środowisko.

Na życzenie klienta oferujemy możliwość fotograficznej dokumentacji w miejscu załadunku, aby zagwarantować pełne rozpakowanie, przez ten sam personel naszej firmy, do stanu przed przeprowadzką w nowej lokalizacji.

 

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych mogą Państwo wybrać zakres usługi – od najprostszej (czyli zabezpieczenie rzeczy, załadunek, transport i wyładunek), poprzez warianty pośrednie, aż do przeprowadzki obejmującej pełny zakres czynności.

W razie potrzeby mogą Państwo bezpiecznie przechować swoje mienie w drewnianych skrzyniach w magazynie firmowym Besto

Aby zamówić usługę skontaktuj się z nami:

telefonicznie pod numerami
602 310 475,
505 172 187
(22) 847 88 78

wyślij e-mail na adres home@besto.pl, wyrzykowski@besto.pl

wypełnij formularz w zakładce KONTAKT