loader image

Besto

Indywidualne

Przeprowadzki indywidualne

Naszą ofertę kierujemy właśnie do osób, dla których najbardziej liczy się bezpieczeństwo ich mienia oraz komfort przeprowadzki, na który składa się jej profesjonalne zaplanowanie oraz wysoka kultura pracowników.

PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ I DOMÓW Z BESTO

Oferta dotyczy przeprowadzek mienia osób prywatnych oraz pracowników, których relokacje są finansowane przez pracodawców.

Większość naszej codziennej pracy wykonujemy dla naszych stałych klientów, którzy doceniają nasze doświadczenie i dbałość o jakość usług i wracają do nas przy każdej kolejnej przeprowadzce. Niektórzy pamiętają początki naszej działalności.

Serdecznie dziękujemy klientom, którzy są z nami od lat i zapraszamy wszystkich innych planujących przeprowadzkę do skorzystania z naszych usług.

SPOTKANIE PRZED PRZEPROWADZKĄ

Każdy z nas ma różne oczekiwania i różne pomysły, co do swojej przeprowadzki, dlatego każda przeprowadzka wygląda w zasadzie inaczej i musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego planowanie przeprowadzki proponujemy rozpocząć od spotkania z naszym konsultantem. Dzięki temu uzyskacie Państwo odpowiedź na wszystkie pytania a my przygotujemy dla Państwa ofertę w pełni odpowiadającą oczekiwaniom. Będziecie mieli Państwo pewność, że za wynegocjowaną cenę kupujecie dokładnie taką usługę, na jakiej Wam zależy. Z kolei my, w wyniku takiego spotkania, otrzymujemy dokładne informacje pozwalające optymalnie przygotować i zrealizować przeprowadzkę.

Na podstawie ustaleń w trakcie spotkania dokonujemy wyceny przeprowadzki. Ustalona cena jest stała i obejmuje zakresem wszystkie umówione prace.

Zakres realizowanych przez nas usług obejmuje

  • praktyczne poradnictwo w trakcie planowania usługi pozwalające na bezstresowe przygotowanie przed przeprowadzką,
  • wcześniejszą dostawę materiałów,
  • pakowanie i rozpakowanie mienia w dowolnym, ustalonym z klientem, zakresie,
  • demontaże i montaże mebli (wsparcie stolarza w przypadku skomplikowanych prac meblarskich),
  • przemieszczanie pianin i fortepianów, antyków i dzieł sztuki z wykorzystaniem skrzyń i pojemników gwarantujących bezpieczny transport,
  • wieszanie obrazów, montaż oświetleń, pomoc w aranżacji pomieszczeń,
  • przewóz taborem przystosowanym do przewozu umeblowania (ciężarówki wyposażone w windy załadowcze),
  • załadunek i rozładunek mienia z wykorzystaniem sprzętu ułatwiającego bezpieczną komunikację w budynkach,
  • odbiór zużytych materiałów opakowaniowych, w trosce o środowisko.

Na życzenie klienta oferujemy możliwość fotograficznej dokumentacji w miejscu załadunku, aby zagwarantować pełne rozpakowanie, przez ten sam personel naszej firmy, do stanu przed przeprowadzką w nowej lokalizacji.

 

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych mogą Państwo wybrać zakres usługi – od najprostszej (czyli zabezpieczenie rzeczy, załadunek, transport i wyładunek), poprzez warianty pośrednie, aż do przeprowadzki obejmującej pełny zakres czynności.

W razie potrzeby mogą Państwo bezpiecznie przechować swoje mienie w drewnianych skrzyniach w magazynie firmowym Besto

Przeprowadzki indywidualne

Współpracujemy również z klientami indywidualnymi, oferując im kompleksowe usługi przeprowadzkowe. Zapewniamy nie tylko transport wyposażenia, ale także pełną logistykę relokacji – niezależnie, dokąd się państwo przenosicie. Sprawne zorganizowanie przeprowadzki jest zadaniem bardzo angażującym, dlatego też warto powierzyć je nam, aby szybko i bez zbędnych komplikacji zrealizować cały proces.

Na rynku istniejemy od 2004 roku, zdobywając od tego czasu bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzek zarówno firm, jak i osób indywidualnych. Działamy w Polsce oraz w wielu krajach Unii Europejskiej, proponując nowoczesne i bezpieczne usługi przeprowadzkowe. Z najwyższą starannością podchodzimy do wszystkich zleceń, wiedząc, że relokacja musi być każdorazowo indywidualnie zaplanowana.

Przeprowadzki domów

Realizujemy zarówno przeprowadzki domów, jak i mieszkań – niezależnie od wyposażenia, jakie chcecie państwo ze sobą zabrać. Podstawą współpracy z klientem jest poznanie jego potrzeb, a także oszacowanie rodzaju i ilości sprzętu, jaki powinniśmy zaangażować do konkretnego zlecena. Dysponujemy zarówno wózkami do bezpiecznego i wygodnego transportu rzeczy, jak i samochodami przystosowanymi do przewozu mebli oraz innych rzedmiotów wielkogabarytowych.

Nasze usługi to nie tylko wyniesienie, transport i wniesienie wyposażenia. Zapewniamy również wsparcie w zakresie pakowania, rozpakowywania mienia, a także demontażu mebli. W tym zakresie korzystamy ze wsparcia profesjonalnego stolarza, co jest gwarancją, że szafa, stół czy komoda nie zostaną uszkodzone. Oferujemy także usługi w zakresie wieszania obrazów, montażu oświetlenia czy aranżacji pomieszczeń.

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Podejmując się przeprowadzki mieszkań w Warszawie czy w innych miastach w Polsce, z ogromną uwagą podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Wszystkie przewożone elementy wyposażenia są właściwie chronione, a sprzęt ułatwiający komunikację w budynkach, umożliwia sprawne przetransportowanie nawet dużych mebli, pianin czy fortepianów, co w przypadku bloków jest zadaniem skomplikowanym.

Zapewniamy różne warianty usług, dlatego też tanie przeprowadzki są jak najbardziej możliwe. To państwo decydujecie podczas pierwszego spotkania z naszym doradcą, czego oczekujecie, a także jaka oferta będzie optymalna zarówno pod względem jej zakresu, jak i kosztów. Można wybrać wariant pełny, a także sam przewóz meblitanio i bezpiecznie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem i umówić termin spotkania organizacyjnego. Zapraszamy!

Aby zamówić usługę skontaktuj się z nami:

telefonicznie pod numerami
602 310 475,
505 172 187
(22) 847 88 78

wyślij e-mail na adres home@besto.pl, wyrzykowski@besto.pl

wypełnij formularz w zakładce KONTAKT