Dzień przed przeprowadzką – co robić?


Jakie czynności zostawić na ostatni dzień przeprowadzki?

Przeprowadzka, o czym wspominaliśmy nie raz, jest wydarzeniem, na które składa się wiele czynności, które wykonać należy, żeby skutecznie doprowadzić proces do końca. Najlepiej zacząć już kilka tygodni wcześniej, bo zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę może poskutkować niepotrzebną nerwówką i przepukliną.


Jakie czynności warto zostawić na ostatni dzień?

Podpowiadamy poniżej. Przed ostatnim dniem... Na kilka tygodni przed przeprowadzą warto zająć się kwestiami formalnymi (załatwianie spraw z urzędami, rozliczanie z dostawcami usług prądu, internetu, etc.). Warto też posegregować posiadane przedmioty i wyrzucić te, których już nie używamy. To jest też czas, żeby skontaktować się i umówić termin przeprowadzki z firmą przeprowadzkową.A ostatniego dnia?

Na dzień przed przeprowadzką powinniśmy skupić się na ostatnich szlifach przygotowań, a mianowicie: zgromadzeniu rzeczy, które zabieramy ze sobą (dokumentów, kluczy, pieniędzy, etc.) oraz rozłączeniu/odłączeniu sprzętu elektronicznego, które oddane będą do transportu. Tego dnia warto również przygotować śruby do zabezpieczenia bębnów w pralce. Przydatną wskazówką może być również pomysł włożenia ziaren kawy do lodówki przed spakowaniem jej do transportu – zapobiegną one niemiłym zapachom podczas jej rozpakowywania.


A o wszelkie inne detale Państwa przeprowadzki zadba nasza firma przeprowadzkowa. W razie pytań, prosimy o kontakt. Dajemy gwarancję sprawnej, szybkiej i bezpiecznej przeprowadzki w Warszawie i nie tylko.