Odpowiedni strój na przeprowadzkę


Przed dniem przeprowadzki warto pomyśleć jednak o tym, w co się ubrać, by czuć się swobodnie i bezpiecznie.
Przygotowując się do przeprowadzki, najczęściej pomijana jest kwestia stroju. Przed dniem przeprowadzki warto pomyśleć jednak o tym, w co się ubrać, by czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Najważniejszym elementem stroju jest wygodne obuwie. Podczas przenoszenia rzeczy może zdarzyć się, że coś upadnie na stopy. Budy powinny być zakryte i usztywniane. Można wykorzystać na przykład obuwie do biegania – stopy będą usztywnione, ale będą mogły swobodnie się poruszać. Nie należy zakładać klapek, japonek czy sandałów.

Potem warto przygotować wygodne ubranie. Dla każdego jest to coś innego. Należy zastosować się więc do ogólnych zasad. Ubranie nie powinno przeszkadzać w czasie przeprowadzki. Najwięcej osób decyduje się na dresy lub inne sportowe zestawy. Dobrym pomysłem jest wybranie rzeczy, które mogą zostać zniszczone. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się podczas przeprowadzki. Strój należy też dobrać do pogody. Jeśli zapowiadane są opady, warto przygotować sobie płaszcz przeciwdeszczowy. Na upał należy wybrać lekkie i przewiewne rzeczy.

Dobrym rozwiązaniem jest założenie ubrań, które posiadają zapinane kieszenie. Na koniec zostaną drobne rzeczy, które trzeba będzie mieć pod ręką – jak na przykład klucze czy portfel.